Pobierz „Evi” w prezencie

Tym pierwszym opowiadaniem zapraszam Cię na początek podróży z serią „Kupowana Miłość”. Będę szczęśliwa, jeśli podróż bohaterki Evi stanie się początkiem Twojej drogi do wyleczenia swoich ran i pokochania Siebie.

E-mail (wymagany)
Imię (opcjonalne)

Doświadczanie życia

Te opisy mogą być dla Ciebie bliskie, znajome. Jeśli tak jest, to musisz wiedzieć, że właśnie z myślą o Tobie napisałam to opowiadanie.

Czujesz, że...

wciąż dajesz komuś szansę, chociaż wiesz, że dawno powinnaś przestać?

Poszukujesz bodźca...

żeby odnaleźć siłę, by podjąć ostateczną decyzję o tym, co dalej z tą relacją?

Masz empatię...

dla wszystkich innych, ale nie wobec najważniejszej osoby – siebie samej? 

Chcesz odżyć...

po zakończonej relacji, która była dla Ciebie krzywdząca oraz toksyczna? 

To opowieść o samotności i zagubieniu

Evi „w dorosłość weszła pozbawiona wszystkiego, co sprawia, że dziewczynka staje się silną, znającą swoją wartość kobietą”. To przekaz o potrzebie bycia kochaną, należenia do kogoś oraz o tym, co młoda i niedoświadczona kobieta jest gotowa poświęcić, by to zdobyć.


Beata Kulig-Gołąbek

inspiratorka, twórczyni marki Paerla, współtwórczyni ProFemina

Autorefleksja nie tylko dla bohaterki, ale także dla czytelniczki

Bohaterka opowiadania przeżywa emocje, z którymi może się zidentyfikować niejedna kobieta. W jej opowieści możesz odnaleźć siebie i swoją własną historię. Tak wiele z nas zna przecież ból złamanego serca czy niewłaściwie ulokowanych uczuć. Evi jest jeszcze bardzo młoda. Jest niczym wędrowiec, który dopiero rozpoczyna swoją podróż przez życie.


Izabella Jarska

dziennikarka, pisarka, publicystka

Witaj, cieszę się z naszego spotkania...

Po 8 latach pracy jako coach i trener, postanowiłam zwrócić się ku sobie, by odnaleźć osobistą narrację. Z potrzeby serca, jak również odnalezienia siebie sięgnęłam po pióro i zaczęłam pisać.

Jako ludzie wciąż pragniemy kolejnych opowieści – które usłyszymy lub przeczytamy inaczej. Co innego w nich nas zainteresuje, co innego obudzi w nas nową przestrzeń świadomości, co innego wzruszy lub pokaże rozwiązanie, którego od tak dawna szukamy. W zasłyszanych lub przeczytanych historiach niejednokrotnie odnajdujemy samych siebie i własne przeżycia lub rozterki.

Jestem życiowym podróżnikiem, bacznie obserwuję zawiłości ludzkich losów, a esencję emocji, która jest tego efektem, przelewam na papier, dzieląc się z Tobą owocami swej twórczości.

Wszyscy na swój sposób jesteśmy wędrowcami. Przemierzamy życie jak nieznaną – często egzotyczną – krainę, w której spotykają nas oczekiwane, a czasami zaskakujące wydarzenia. Wydarzenia, z których jakiś Bard utka fascynujące opowieści.

Postanowiłam zostać takim Bardem, który stworzy dla Ciebie historie, w których być może i Ty rozpoznasz siebie. Mam nadzieję, że pomogą Ci w drodze do prawdziwej Siebie – w zrozumieniu własnych emocji oraz skłonią do głębokiej autorefleksji.

Być może dzięki „Evi” i następnym opowiadaniom z serii „Kupowana Miłość” znajdziesz swoją historię, do której sama dopiszesz własne zakończenie 💜

Historii towarzyszy piękna, stworzona przez artystkę oprawa graficzna

Wyrusz ze mną
w drogę do Siebie

Historie są różne, lecz niezmiennie opowiadają o losach człowieka. Taka jest właśnie „Evi” z serii „Kupowana Miłość”.
Jest opowieścią barda, podróżą i początkiem drogi do Siebie.

Czytelniczki mówią...

Ta historia otwiera przestrzeń do własnych myśli i refleksji

„Evi” zachwyca intymnością i głębią emocji, przeżywania każdej chwili w porywającej szczerości. Ujmuje przede wszystkim prawdą stawania twarzą w twarz ze swoim życiem, bez uciekania od bólu, od swojej ciemności i przeżywania każdej sytuacji w otwarciu na doświadczenie. Skłania do zobaczenia, w jakim miejscu jestem i co wybieram? Czy na pewno jestem w miejscu, w którym czuję, że żyję?


Tatiana Pałucka

coach pracy z podświadomością i kobiecą energią

Sceny jak żywe obrazy, pełne dźwięków, kolorów, zapachu oraz emocji

Opowiadanie „Evi” to piękny tekst, pełen erotyzmu i kobiecych emocji, wśród których największą jest potrzeba miłości i szacunku. Która z nas nie pragnie bezwarunkowej miłości i akceptacji, bez względu na wszystko? Szczególnie od bliskiej osoby.


Agata Limanówka

strateg i psycholog biznesu, mentor i coach PCC ICF, trener

Evi to po części każda z Nas

Zachęcam Cię do przeczytania tego opowiadania z różnych powodów: może warto popatrzeć czasami w przeszłość, aby docenić to, co mamy teraz; lub może masz córkę w wieku Evi i to czas, aby siąść przy kawie i szczerze porozmawiać; a może miałaś całkiem inne doświadczenie i „Evi” otworzy Ci oczy na inny, jednak równie realny świat.


Ewa Gluza

społeczniczka, mentorka, przewodnicząca Oxford Polish Association

Pobierając „Evi. Kupowana miłość”, otrzymasz:

E-book

„Evi”, czyli pierwsze opowiadanie coachingowe Ewy Daroszewskiej

Powiadomienia

Informacje o kolejnych opowiadaniach z serii „Kupowana Miłość”

Wskazówki

Podpowiedzi, jak sobie radzić na drodze do Siebie

Rozpocznij swoją drogę

Być może dzięki „Evi” i kolejnym opowiadaniom oraz moim wiadomościom zajrzysz w nowe przestrzenie. Zapraszam Cię z miłością i wiarą, że może i Ty znajdziesz w nich wartość, która będzie tym, czego właśnie potrzebujesz, żeby usłyszeć Siebie. Sama zdecydujesz, kiedy rozpoczniesz tę drogę.

>