POZNAJMY SIĘ

Ewa Daroszewska

Po 8 latach pracy jako coach i trener, postanowiłam zwrócić się ku sobie, by odnaleźć osobistą narrację. Z potrzeby serca, jak również odnalezienia siebie sięgnęłam po pióro i zaczęłam pisać.

Jako ludzie wciąż pragniemy kolejnych opowieści – które usłyszymy lub przeczytamy inaczej. Co innego w nich nas zainteresuje, co innego obudzi w nas nową przestrzeń świadomości, co innego wzruszy lub pokaże rozwiązanie, którego od tak dawna szukamy. W zasłyszanych lub przeczytanych historiach niejednokrotnie odnajdujemy samych siebie i własne przeżycia lub rozterki.

Wszyscy na swój sposób jesteśmy wędrowcami. Przemierzamy życie jak nieznaną – często egzotyczną – krainę, w której spotykają nas oczekiwane, a czasami zaskakujące wydarzenia. Wydarzenia, z których jakiś Bard utka fascynujące opowieści.

Postanowiłam zostać takim Bardem, który stworzy dla Ciebie historie, w których być może i Ty rozpoznasz siebie. Mam nadzieję, że pomogą Ci w drodze do Siebie – w zrozumieniu własnych emocji oraz skłonią do głębokiej autorefleksji.

Jak pomagam osobom takim jak Ty

Najpierw słucham

Słucham bez oceny i osądu, w absolutnej uważności, tak żeby usłyszeć Twój problem, Twoją autentyczną potrzebę oraz zbudować skuteczną strategię na ich zaspokojenie.

Dzielę się

Dzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem – zarówno teorią, jak i praktyką. Tym, co działa – zarówno w moim życiu, jak i w transformacji moich klientów. Jednocześnie uruchamiając pokłady świadomości rozwiązań i talentów, które drzemią w Tobie, bo wierzę, że tam jest ich najwięcej.

Towarzyszę i wspieram

Towarzyszę Ci w doświadczaniu, odkrywaniu, doskonaleniu i wzrastaniu. Jestem wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Aktywnie współpracuję z Tobą w procesie Twojej zmiany.

Postaw pierwszy krok na drodze do Siebie

Sprawdź ofertę

Zobacz opowiadania, które napisałam, oraz konsultacje i warsztaty, które prowadzę.

Otrzymuj dary

Podziel się adresem e-mail, a wyślę Ci opowiadanie „Evi” oraz pomocne wiadomości.

Napisz do mnie

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio lub za pomocą formularza kontaktowego.

>