Viktoria. Kupowana miłość

Drugie, po „Evi”, opowiadanie z serii „Kupowana Miłość”. „Viktoria” to opowieść o życiu z ciężarem podjętych dawniej decyzji. O próbie wyrwania się z codzienności, pomimo oczekiwań otoczenia.

To przede wszystkim historia kobiety, która postanowiła zawalczyć o swoje szczęście i wolność. Stawia więc krok na drodze do Siebie…

Opowiadanie napisane z myślą o Tobie

Te opisy mogą wydawać Ci się bliskie, znajome. Jeśli tak jest, to musisz wiedzieć, że właśnie z myślą o Tobie napisałam to opowiadanie.

Spełniasz oczekiwania…

wywierane na Twoje życie przez otoczenie, w którym na co dzień jesteś?

Żałujesz decyzji…

podjętych dawno temu, które odciskają piętno na Twojej teraźniejszości?

Czesto słyszysz…

od bliskich Ci osób „nie narzekaj, bo masz dobrze” i czujesz się niezrozumiana?

Chcesz poznać…

siebie na nowo, ponieważ gdzieś na drodze życia zgubiłaś się prawdziwa Ty? 

Opowiadanie czyta się jednym tchem, chociaż dotyka trudnych tematów i zmusza do myślenia

„Viktoria” to kolejne opowiadanie Ewy, po które sięgnęłam z przyjemnością. Dotyka wielu istotnych kwestii. Jedną z nich jest ukrywanie latami, za grubymi murami tajemnic, które z czasem stają się jak wampiry karmiące się energią życiową swojego „właściciela”. Pochłaniają całą jego witalność, pasję i siłę oraz wypełniają życie strachem. Nie dopuszczają do bliskich relacji z drugim człowiekiem, ale przede wszystkim z samym sobą.

Historia głównej bohaterki Viktorii daje do myślenia i zmusza do refleksji – czy tego chcesz, czy nie…


Beata Kulig-Gołąbek

inspiratorka, twórczyni marki Paerla, współtwórczyni ProFemina

Wszyscy potrzebujemy nadziei…

„Viktoria” opowiada historię dobrze znaną wielu kobietom (a zapewne i mężczyznom). Miłość i głębokie – często nieuświadomione – motywy decyzji o wspólnej drodze życia. Skomplikowane meandry wzajemnych relacji, kompromisy i ustępstwa. Czasami samookłamywanie, ale i narastający – chociaż nierzadko tłumiony – gniew, rosnące niezadowolenie i… długa, bardzo długa droga do samoświadomości. To wszystko znajdzie i jeszcze znacznie więcej znajdziemy w „Viktorii”… Ale to już niespodzianka dla czytelników.


Izabella Jarska

dziennikarka, pisarka, publicystka

Witaj, cieszę się z naszego spotkania...

Po 8 latach pracy jako coach i trener, postanowiłam zwrócić się ku sobie, by odnaleźć osobistą narrację. Z potrzeby serca, jak również odnalezienia siebie sięgnęłam po pióro i zaczęłam pisać.

Jako ludzie wciąż pragniemy kolejnych opowieści – które usłyszymy lub przeczytamy inaczej. Co innego w nich nas zainteresuje, co innego obudzi w nas nową przestrzeń świadomości, co innego wzruszy lub pokaże rozwiązanie, którego od tak dawna szukamy. W zasłyszanych lub przeczytanych historiach niejednokrotnie odnajdujemy samych siebie i własne przeżycia lub rozterki.

Być może dzięki „Evi” i następnym opowiadaniom z serii „Kupowana Miłość” znajdziesz swoją historię, do której sama dopiszesz własne zakończenie 💜

Historii towarzyszy piękna, stworzona przez artystkę oprawa graficzna

Czytelniczki mówią...

Ta historia otwiera przestrzeń do własnych myśli i refleksji

„Viktoria” zachwyca intymnością i głębią emocji, przeżywania każdej chwili w porywającej szczerości. Ujmuje przede wszystkim prawdą stawania twarzą w twarz ze swoim życiem, bez uciekania od bólu, od swojej ciemności i przeżywania każdej sytuacji w otwarciu na doświadczenie. Skłania do zobaczenia, w jakim miejscu jestem i co wybieram? Czy na pewno jestem w miejscu, w którym czuję, że żyję?


Tatiana Pałucka

coach pracy z podświadomością i kobiecą energią

Historia Viktorii jest uniwersalna, ponieważ dotyczy każdego człowieka

„Viktoria” to kolejne z serii opowiadanie Ewy, które dotyka kobiecych emocji, dylematów, pytań i wątpliwości – głęboko i w bardzo intymny sposób.

Jak przyjąć miłość, kiedy nie jest się na nią gotowym? Jak być sobą, kiedy pełnienie stereotypowej roli żony nie pozwala odkryć siebie naprawdę? Jak odkryć, czego pragniemy, kiedy unikamy bycia na sam na sam ze sobą?
Na te i wiele innych pytań szuka odpowiedzi bohaterka Ewy.

Warto niespiesznie zagłębić się w każdy wers tego opowiadania i odszukać w nich kawałeczki siebie.


Agata Limanówka

strateg i psycholog biznesu, mentor i coach PCC ICF, trener

Odnieś swoje zwycięstwo

Mam ogromną nadzieję, że „Viktoria” będzie dla Ciebie sposobem na przezwyciężenie tego, z czym dzisiaj się mierzysz. Zapraszam Cię, z miłością i wiarą, do pozania losów Viktorii i odnalezienia w jej historii fragmentów własnych doświadczeń. Już dziś postaw pierwszy lub kolejny krok na drodze do Siebie.

Teraz za jedyne 19,95 zł

Najczęstsze pytania

Jaka jest cena „Viktorii”?

Cena wynosi 19,95 zł brutto.

Kupuję książkę papierową czy e-book?

„Viktoria” to e-book (plik elektroniczny) w formacie PDF. Docelowo cała seria „Kupowana miłość”, składająca się z sześciu opowiadań, ukaże się również w wersji papierowej. 

Jaki rodzaj pliku otrzymam?

Kupując „Viktorię”, otrzymasz e-book (plik elektroniczny) w formacie PDF. Otworzysz go, używając dowolnego programu do tego typu plików, np. Adobe Acrobat Reader DC.

Jakie są dostępne metody płatności?

W moim sklepie dostępny jest tradycyjny przelew na konto bankowe oraz (po wybraniu opcji Przelewy24) nowoczesne formy płatności, takie jak: BLIK, szybki przelew online, płatność kartą, PayPal.

Mam inne pytanie

Jeśli masz inne pytanie, napisz do mnie na adres kontakt@daroszewska.pl lub użyj formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktowej.

>